Ramzarz
رمزارز.اینفو پیشروترین وبسایت فارسی در حوزه رمزارزها و خدمات مرتبط با کریپتوکارنسی‌هاست. خدمات رمزارز.اینفو در چهار بخش اصلی، آموزش، اطلاعات و تحلیل بازار، جستجوگر بلاکچین و داشبورد معاملاتی به کاربرانش ارائه می‌شود.
آکادمی رمزارز
آکادمی رمزارز
بخش آکادمی در وبسایت رمزارز.اینفو با تمرکز بر موضوعات و تکنولوژی های مرتبط با رمزارزها و بلاکچین و همچنین پلتفرم‌های خدماتی و معاملاتی، راهی است برای آشنایی هرچه بیشتر با این حوزه. در این قسمت مطالب و مقالات آموزشی، مقایسه‌ای و پژوهشی، در کنار دوره‌های آموزشی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
مارکت رمزارز
مارکت رمزارز
بخش مارکت، با درنظر گرفتن دقت و سرعت، به‌روزترین اطلاعات و تحلیل مرتبط با قیمت، جزئیات و توضیحات، نقشه‌بازار رمزارزها، و همچنین صرافی‌های رمزارزی را به نمایش می‌گذارد.
جستجوگر بلاکچین
جستجوگر بلاکچین
بخش جستجوگر بلاکچین، با استفاده از بهترین و جامع‌ترین رابط کاربری، اطلاعات کاملی از نمودارهای قیمتی، حجم مبادلات، داده‌های مربوط به استخراج، بلوک‌ها و تراکنش‌ها و همچنین دیگر داده‌های مرتبط با شبکه‌ را در اختیار کاربران می‌گذارد. این بخش از دو قسمت جستجوگر بیت‌کوین و جستجوگر اتریوم تشکیل شده است.
داشبورد معاملاتی
داشبورد معاملاتی
بخش داشبورد معاملاتی رمزارز.اینفو، به شما کمک می‌‌کند، حرفه راحت‌تر از گذشته معاملات رمزارزی خود را انجام دهید. این داشبورد به کمک اطلاعات گسترده و دقیقی که از مهمترین وبسایت‌های بین‌المللی مرتبط با رمزارزها جمع‌آوری می‌کند، هوش مصنوعی و همچنین آنچین دیتا، می‌تواند در مدیریت حساب‌های کاربری شما در صرافی‌های ایرانی و خارجی، در معاملات به شیوه‌های مختلف، کسب درآمد از طریق استیکینگ در سیستم‌های اثبات سهام و همچنین دیگر روش‌ها دستیار شما باشد.

رمزارز.اینفو با تکیه بر تیمی متخصص و توانمند، و همچنین تجربه چندین‌ساله‌ی مدیرانش، اولین پلتفرم مدیریت یکپارچه‌ی حساب‌های کاربری در بازارهای معاملاتی رمزارزی در وب فارسی است و همگام با تکنولوژی‌های نوین بین‌المللی حرکت می‌کند.

تیم رمزارز

روژین تیزور

روژین تیزور

مهدی اسدی

مهدی اسدی

توماس فردیناند گوباور

توماس فردیناند گوباور

مهزاد الیاسی

مهزاد الیاسی

محسن نخعی

محسن نخعی

حنا میرزایی

حنا میرزایی